Elk item op deze pagina is met de hand geplukt door een redacteur van House Beautiful. We kunnen commissie verdienen voor sommige items die u wilt kopen.
Is week van zelfisolatie thuis zin in een vernieuwing van het ontwerp? Nou, je hebt geluk. Vanaf vandaag staat het heerlijk maximalistische designduo achter Madcap Cottage, Jason Oliver Nixon en John Loecke veilen een horde van hun persoonlijke collectie via Leland Little. Het beste gedeelte? U kunt online bieden. Wacht nee, het beste deel? Vraagprijzen beginnen bij slechts $ 25, wat betekent dat u grote deals kunt scoren op historisch belangrijke ontwerpstukken die zijn beoordeeld door een Grandmillennial favoriete designduo.
Leland Little
U ziet, de veiling bestaat uit stukken die Nixon en Loecke zijn zich verworven door de jaren heen op veilingen, landgoedverkopen en rommelmarkten. 'John en ik vinden het heerlijk om stukken met herkomst op te halen', zegt Nixon. 'We zien onszelf als rentmeesters.' En dus zijn er onder de stukken op het blok bij Leland Little zulke juweeltjes uit de geschiedenis van het ontwerp als vintage stukken uit Baker en McGuire evenals antiek uit de huizen van socialite CZ Guest en decorateur Nancy Lancaster en het originele Eden Roc hotel in Miami.
Veel van de items zijn gerestaureerd door het Madcap-duo, en sommige hebben een dosis van hun patroon-vrolijke stijl gekregen. "We kopen deze dingen, we versterken ze, geven ze wat liefde en dan willen we ze in nieuwe handen zien komen", legt Nixon uit.
John Bessler
Zoals alle volgers van hun Instagram zal weten, Loecke en Nixon zijn de ultieme verhoogde doe-het-zelvers. "In de weekenden poetst ons go-to-project spullen uit de 18e, 19e, 20e eeuw op", lacht Nixon. Fans van Madcap Cottage zullen vooral enthousiast zijn om te weten dat de stukken die te koop zijn niet zomaar uit sommige komen magazijn — Loecke en Nixon wonen al jaren bij hen in hun maximalistische fantasiewoning, liefdevol het Huis van genoemd Bedlam.
'We kopen niet alleen dingen om meer te hebben', zegt Loecke. 'Dit zijn allemaal dingen waar we echt van hielden en die we bij ons thuis hadden - voor beter of slechter. Ze brengen geweldige herinneringen en geschiedenis met zich mee. "Plus, benadrukt hij, de hoge kwaliteit die bewezen is door decennia (of zelfs eeuwen) gebruik.
Dat wil niet zeggen dat ze perfect zijn - en terecht. 'Niemand wil perfecte interieurs', zegt Nixon. "En het feit is dat we zoveel stukken in huis hebben die afkomstig zijn van geweldige ontwerpers, maar ze zijn niet perfect, en we leven er echt mee samen. Als het krassen en vlekken heeft, is dat wat het speciaal maakt. "
Bekijk dit bericht op Instagram
John legt uit hoe veilingen werken en waarom veilingen op je takenlijst moeten staan ... Dan kun je tussen nu en 26 maart bieden op de Madcap Cottage Collectie op @lelandlittleauctions! #auctions #howto #iammadcap #madcapcottage #lelandlittleauctions #vintage #printscharming #tips
Een bericht gedeeld door Madcap Cottage (@madcapcottage) op
Dat maakt het misschien ook gezegend betaalbaarder: 'Ik denk dat als veilingen je bang maken, dit geweldig is gelegenheid om naar binnen te gaan en iets te vinden met deze geweldige details, maar het is niet, weet je, $ 10.000, 'Nixon zegt. We houden van het geluid daarvan.
Geïnteresseerde kopers kunnen dat bezoek de website van Leland Little vanaf vandaag en plaats een maximum bod op items - of bied live op de veiling op 26 maart.
Volg House Beautiful op Instagram.