We verdienen een commissie voor producten die via enkele links in dit artikel zijn gekocht.
Het prachtige Siciliaanse dorp Salemi - gelegen in de Belice-vallei - veilt zijn vervallen huizen voor de spotprijs van slechts € 1, maar is er een addertje onder het gras?
In een poging om de slinkende bevolking nieuw leven in te blazen, heeft de beeldschone Italiaanse regio tientallen verlaten huizen te koop aangeboden voor bijna niets, in de hoop dat ze zullen worden gerenoveerd door nieuwe bewoners.
Voordat u uw koffer inpakt en haast heeft om er een te kopen, is het de moeite waard om te weten dat potentiële kopers eerst een plan moeten indienen waarin staat hoe ze de eigendom - en overhandig ook een aanbetaling van € 3.000.
U kunt ook belastingverminderingen aanvragen als u uw gebouw met succes transformeert tot een B&B, galerie of restaurant dat de lokale economie kan helpen. Dit is geen vereiste als u de uwe liever als gezinswoning wilt ontwerpen, maar het kan een manier zijn om wat extra geld te verdienen.
Domenico Venuti, de burgemeester van de stad, hoopt dat het plan het gebied nieuw leven zal inblazen nadat een aardbeving in 1968 duizenden inwoners had gedwongen te vertrekken. Hij vertelde CNN: 'Voordat we met het plan begonnen, moesten we eerst de oude delen van Salemi waar de huizen zich bevinden herstellen, de infrastructuur en diensten upgraden van wegen naar elektriciteitsnetten en rioolbuizen. Nu is de stad klaar voor de volgende stap.
'Het was een lang proces. We voerden niet alleen grondige onderhoudswerken uit om de risicovolle brokkelige gebieden veilig te stellen, we moesten ook veel eigendommen hergebruiken voor bewoning. We zijn al een tijdje klaar, maar wilden afwachten hoe de noodsituatie van Covid-19 evolueerde. '
Marylin Gasser / EyeEmGetty-afbeeldingen
Hoewel sommige gebouwen moeten worden gerepareerd vanwege de schade veroorzaakt door de aardbeving, zijn de meeste in redelijk goede staat. Het dorp ligt niet alleen op een steenworp afstand van het glinsterende water, het heeft het hele jaar door zachte temperaturen en historische ruïnes.
De huizen worden geveild vanaf slechts € 1, - en worden verkocht aan de hoogste bieder. Bezoek hun voor meer informatie over de huizen die in Salemi worden geveild website voor meer informatie.
Vind je dit artikel leuk? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief om meer van dit soort artikelen rechtstreeks in uw inbox te krijgen.
AANMELDEN
Wat positiviteit nodig of niet in de winkel? Abonneer u vandaag nog op het tijdschrift House Beautiful en laat elk nummer direct bij u thuis bezorgen.
Eucalyptuskrans - Kerstkrans
45 cm rode bessen en eucalyptus krans
£25.00
We houden van de eenvoud van deze kerstkrans. Versierd met eucalyptusbladeren, het is genesteld met glanzende rode bessen en getextureerde sneeuwbessen.
Poinsettia-krans - Kerstkrans
Kerstster en bessen krans
£65.00
Neutrale krans - kerstkrans
John Lewis & Partners Renaissance-krans, champagne
£40.00
In een champagnekleurige tint is deze prachtige kerstkrans voorzien van bessentakjes, eerlijkheidsbladeren en echte dennenappels.
Gepersonaliseerde krans - kerstkrans
Kunstmatige kerstkrans
US $ 38,00
Deze prachtige kerstkrans is gevuld met dennenappels, gedroogde sinaasappelschijfjes, kaneelstokjes, kunstmatige frosted bessen en blad. Het wordt geleverd met of zonder de 'Merry Christmas' lasergesneden MDF-tekst, en het kan worden gepersonaliseerd met een familienaam.
Gebrandschilderd glas hulst en klimop krans
US $ 110,00
Deze kerstkrans van glas-in-lood met hulst en klimop zal schitteren bij kaarslicht. Op bestelling gemaakt, het is handgemaakt met 3 mm glas-in-lood, koperfolie en koperdraad.
Eucalyptuskrans - Kerstkrans
Kerstkrans van 50 cm met eucalyptus en lauwerkrans
£39.99
We houden van de mooie strikdetails op deze prachtige kerstkrans. Perfect om dit seizoen aan je voordeur te hangen.
Loofkrans - Kerstkrans
LED feestelijke gebladerte krans hoepel decoratie
£19.99
Soms is minder meer. Deze betaalbare halve bladkrans is een mooie toevoeging in elk huis.
Besneeuwde krans - kerstkrans
24 inch besneeuwde bomen en huizen krans
£29.50
We houden van deze besneeuwde kerstkrans in alpine stijl. De schattige rode huisjes tussen de levensechte naaldboomtakken zorgen voor de perfecte finishing touch.
Gouden krans - kerstkrans
Gouden Merry Christmas-deurkroon met gebladerte
£14.99
Stijlvol en toch simplistisch, deze gouden kerstkrans van acryl met bladeren is het perfecte accessoire voor de feestdagen.
Sappige krans - kerstkrans
Gepersonaliseerde luxe sappige kerstkrans
£48.00
Deze kerstkrans, handgemaakt in het VK, is een echte showstopper. Het is versierd met grote, sappige bloemen en echte dennenappels, bezaaid met witte berijpte bessen en afgewerkt met bosgroen mos en bordeauxrode bloemblaadjes.
Pre-Lit Winter Witte Kerstkrans
£32.99
Deze voorverlichte winterwitte kerstkrans heeft een heerlijke verwarmende gloed.
Echte krans - kerstkrans
Echte kerstkrans, rood
£59.00
Haal je huis voor de feestdagen in huis met deze prachtige kerstkrans van echt sparren en hulst. We houden van de prachtige strik, dennenappels en gedroogde sinaasappelschijfjes.
Stijlvolle krans - kerstkrans
Maretak Kerstkrans Micro Lichtbundel
£34.99
Met frosted bladeren en mini witte bessen, zal deze kunstmatige krans je dagen zeker gelukkig en helder maken.
Sterkrans - Kerstkrans
Impressionisme verlichte ster krans
£20.00
Bessenkrans - Kerstkrans
Luxe Winter Berry krans
£63.33
Word feestelijk met deze prachtige winterbessenkrans. Het is gemaakt van echte lariks kegels, mos en prachtige kunstmatige bessen.
Unieke krans - Kerstkrans
Light Up Brush Trees krans
£38.00
Deze unieke stijl is een eigentijdse kijk op een traditionele krans. De bomen zijn gemaakt van frosted takken en worden verlicht met LED-lampjes, wat zorgt voor een prachtige feestelijke sfeer.
Frosted krans - kerstkrans
Bewaarde Frosted 13,3 "krans
£26.99
We dromen van een witte kerst en deze matte stijl van Wayfair helpt ons om precies dat te bereiken.
Elegante stijl - kerstkrans
Voorverlichte Frosted Krans met kegels en kerstballen - 60 cm
£28.99
Deze elegante, vooraf verlichte stijl past bij elk interieur. De 20 LED-lampen geven een warme uitnodigende gloed, terwijl de zilveren bessen een vleugje verfijning toevoegen.
Subtiele stijl - kerstkrans
Maretak krans
£75.00
Ben je op zoek naar iets subtielers? Waarom bemachtig je deze elegante krans met karakteristieke kleine bessen niet?
Sterrenstijl - kerstkrans
Starry Night LED kerstkrans
£28.00
Verwelkom gasten bij u thuis met deze lichtgevende kerstkrans in Scandinavische stijl, perfect voor een neutraal, sober interieur.
Eenvoudige stijl - kerstkrans
£16.99
Op zoek naar een eenvoudige stijl? Nou, deze prachtige ingehouden krans met kerstverlichting is perfect voor elk huis.
Gouden krans - kerstkrans
Betoverde kerst gouden gebladerte kerstkrans
£15.00
Maak thuis een statement met deze gouden kerstkrans met loof.
Heldere en speelse stijl - kerstkrans
Popart regenboog kerstbal krans
£25.00
Voeg een vleugje kleur toe aan je huis met deze speelse regenboogkrans van John Lewis.
LEES VERDER: John Lewis onthult de 7 beste kerstversierthema's voor 2020
Zilvergrijze en witte bessendeurkrans - 60 cm
£19.99
We houden van deze zachte witte en zilveren kerstdeurkrans, en de dennenappels met witte rand zijn des te opvallender.
Koperen krans - Kerstkrans
Gekruide koperen luxe herfstdeurkrans
£33.33
In een prachtige koperkleur, zit deze prachtige krans vol met vergulde krokusbladeren voor een vleugje sprankeling. Hang aan je deur of plaats in het midden van de tafel voor een uniek display.
Deze inhoud is gemaakt en onderhouden door een derde partij, en geïmporteerd op deze pagina om gebruikers te helpen hun e-mailadressen op te geven. U kunt mogelijk meer informatie over deze en soortgelijke inhoud vinden op piano.io.