We verdienen een commissie voor producten die via enkele links in dit artikel zijn gekocht.
We gaan vaak eerst naar het hok als we op zoek zijn naar waardevol antiek, maar volgens Het Yorkshire Auction House's Angus Ashworth, er is een verrassende plek die we vergeten te controleren dat zou land ons een klein fortuin.
'Om de een of andere reden beoordelen mensen niet wat er in hun tuin-', vertelt de presentator House Beautiful UK vanuit zijn landelijke huis in Kirkbymoorside. 'Als je erover nadenkt, als je naar een tuincentrum gaat, geef je veel geld uit aan potten, en veel van die items zijn van grote waarde. Soms kan de waarde buiten groter zijn dan de inhoud binnen. Steen troggenkan bijvoorbeeld best wat geld waard zijn. '
Als je wat extra geld wilt verdienen, vertelt Angus ons dat het ook de moeite waard kan zijn om de spinnenwebben van je oude speelgoedkist af te stoffen. Het kan lonend zijn om het uit te checken voordat je het weggooit.
'Veel vintage speelgoed is erg inbaar, zoals Binky en Corgi-speelgoed, of de Hornby-spoorwegset', voegt hij eraan toe. 'Een ander ding dat echt inbaar is, zijn vroege gameconsoles en ZX Spectrums. Het zijn de rare en prachtige dingen. '
Hij is misschien een antiekexpert (hij begon voor het eerst toen hij 16 was), maar je zult niet veel schatten in de buurt van hem vinden platteland thuis - vooral vanwege zijn drie jonge kinderen. 'Thuis is het praktischer dan veel lekkere, sappige dingen die ik heb verzameld', onthult Angus. 'Veel van het verzamelen van dingen staat in de wacht terwijl de kinderen opgroeien.'
Werkelijk
Angus nam zes jaar geleden zijn intrek in zijn bungalow, net voordat hij en zijn vrouw, Gemma, hun eerste kind verwelkomden. 'Er is niet veel gedaan behalve een snelle lik verf, 'vertelt hij ons, en hij legt uit dat ze een lijst met opknapprojecten hebben die ze moeten aanpakken als de kinderen groot zijn.
Werkelijk
Zoals velen van ons tijdens lockdown, is een plaats waar ze hun inspanningen hebben gestoken de tuin-. 'We hebben veel geluk, want we hebben een hele grote tuin met veel fruitbomen, waaronder pruimen, peren, appels, frambozen en kruisbessen. Nog lang niet zelfvoorzienend, maar in de zomer krijgen we mooi fruit ', legt Angus uit. 'Mijn vrouw heeft vorig jaar duizend narcissenbollen in de tuin geplant, evenals 14 nieuwe bomen. Het is een work in progress, maar als gezin gaan we vooral voor de buitenkant. '
Deze inhoud is geïmporteerd van Instagram. Mogelijk kunt u dezelfde inhoud in een andere indeling vinden, of kunt u meer informatie vinden op hun website.
Bekijk dit bericht op Instagram
Een bericht gedeeld door Angus (@ angus.ashworth)
Als Angus het niet druk heeft in de tuin, filmt hij zijn gloednieuwe serie, Het Yorkshire Auction House. De show, gevestigd in Ryedale, ziet Angus en zijn team huizen opruimen vol met snuisterijen, schatten en rotzooi - en voormalige gezinswoningen transformeren in lege schelpen, klaar voor verkoop.
Terwijl ze op zoek gaan naar waardevolle items om elke eigenaar winst te maken, wordt de rest gerecycled of naar de fooi gebracht. In elke aflevering ontdekt het team de oprechte verhalen achter elke eigenaar en de items die worden geveild, zodat ze kunnen worden opgeruimd voordat ze worden verkocht.
Angus legt uit dat de pandemie van het coronavirus voor kleine vertragingen zorgde in het filmschema: 'Er waren veel beperkingen tijdens de filmperiode. We waren begonnen met filmen voordat het allemaal gebeurde, maar moesten er vervolgens op een veilige manier omheen werken, waardoor het uiteindelijk langer duurde dan verwacht. Ik ben blij dat we het programma nog steeds hebben kunnen maken zoals het oorspronkelijk bedoeld was. '
Werkelijk
En waar kunnen kijkers naar uitkijken? Angus vertelt ons dat de show iets is waar velen mee zullen kunnen resoneren. 'Het mooie van deze show is dat het echt het verhaal achter het antiek laat zien', zegt hij. 'Er zijn veel misvattingen over antiek, maar deze show geeft inzicht in deze wereld. Het is een warm programma met warme, emotionele verhalen. Ik denk dat het bij veel mensen zal resoneren. Je ziet ook een echte mix van huizen, dus het is fantastisch. '
Het Yorkshire Auction House is beschikbaar om op te streamen ontdekking + nu.
Vind je dit artikel leuk? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief om meer van dit soort artikelen rechtstreeks in uw inbox te krijgen
AANMELDEN
Vind je het leuk wat je leest? Genieten House Beautiful tijdschrift elke maand rechtstreeks bij u thuis bezorgd met gratis levering in het VK. Koop rechtstreeks bij de uitgever voor de laagste prijs en mis nooit meer een nummer!
ABONNEER
Geschenkmand voor tuinmannen - Geschenken voor tuinieren
Tuinman schoonheid geschenkmand
£25.00
Verwen je tuinliefhebbende vriend met deze prachtige cadeauset. Gepresenteerd in een handgemaakte mand van zeegras, vind je lippenbalsem, handlotion, exfoliërende zeep, een nagelborstel en tuinhandschoenen.
Tuinhandschoenen - Tuingeschenken
Burgon & Ball Flora & Fauna tuinhandschoenen, medium
£14.99
Handschoenen zijn een must-have voor tuinders. Met een schattige vogelprint en ultrazachte gevelde handpalmen is deze Burgon & Ball-stijl perfect voor iedereen.
Troffel box set - Tuingeschenken
Sophie Conran troffel in geschenkverpakking
£19.99
Gepresenteerd in een mooie doos, is deze Sophie Conran-troffel het perfecte cadeau voor je tuinliefhebbende vriend.
Leisteenmarkt - Tuingeschenken
Gegraveerde plantmarker van leisteen
£9.99
Laat een vriend of familielid glimlachen met deze mooie, gepersonaliseerde plantmarkeerstift.
Plantenpot - Tuingeschenken
Nederlandse Bloemmotief Plant Pot
£13.95
Heb je ooit een mooiere plantpot gezien? Deze komen zelfs met hun eigen bollen, dus verwacht dat de Delfts Blauwe Hyacint binnenkort gaat bloeien.
Gereedschapstas - Tuingeschenken
Sophie Conran gereedschapstas
£23.99
Berg gereedschap en accessoires netjes op met deze stijlvolle tuintas. Het is ontworpen door Sophie Conran, waterbestendig, schoon te vegen en heeft praktische bevestigingsriemen om je spullen veilig te houden.
Handlotion - Tuingeschenken
Citroen en rozenhout biologische handlotion
£14.00
Gieter - Tuingeschenken
Mini gieter van groen aardewerk
£19.50
Gemaakt van aardewerk en afgewerkt met een glazuur, is deze gieter een must-have voor enthousiaste tuinders.
Bijenhuis - Tuingeschenken
Shetland zeshoekig bijenhuis
£25.00
Moedig bijen de tuin in met dit betaalbare bijenhuis. Ontworpen om de zeshoekige vormen van honingraat te imiteren, is het de perfecte broedplaats.
Garden kneeler - Gardening Gifts
Canvas Garden Kneeler
US $ 23,75
Deze praktische canvas knieler is een must-have voor elke tuinliefhebber. Door de lange steel is hij ongelooflijk praktisch om na gebruik in een schuur of garage op te hangen.
Wilde bloemzaden - Tuingeschenken
Wildflower zaad ballen geschenk
US $ 16,00
Creëer een toevluchtsoord voor bijen, vlinders en insecten met een natuurlijke bloementuin. Een pakje wilde bloemenzaden is een geweldig extra cadeau.
BEKIJK MEER:6 stappen om wilde bloemenzaden in uw tuin te zaaien
Keramische plantenset - Tuingeschenken
Gepersonaliseerde RHS set van twee keramische plantenbakken
£22.99
Word persoonlijk met uw cadeau-ideeën en geef iets bedrukt met uw eigen boodschap. Deze keramische plantenbakken zijn uitstekende cadeaus.
Geweldig voor boekenliefhebbers - Tuingeschenken
Wild at Home: Style & Care for Beautiful Plants Book
£14.99
Een boek is altijd een goed idee. Wild thuis is een geweldige titel voor zowel planten- als tuinliefhebbers.
Hark - Tuingeschenken
Houten hark
£20.00
Afgevallen bladeren en tuinvuil wegvegen was nog nooit zo eenvoudig dankzij deze prachtige houten hark. Het is gemaakt van beukenhout en is een praktisch cadeau waar iedereen wel iets mee kan.
Planter - Tuingeschenken
Lloyd de Lama keramische plantenbak
£15.00
Bewaar vetplanten en kleine cactussen in deze lieve, lama-vormige plantenbak van keramiek.
Vogel mok - Tuingeschenken
Garden Birds 1/2 Pint Mok
£19.95
Met een lief vogeldesign is deze prachtige mok een schitterend cadeau voor elke tuin- en natuurliefhebber.
Werkplaats - Tuingeschenken
Chilli Grower Workshop voor twee
£20.00
Nieuwe vaardigheden leren is altijd spannend. Dit belevingsgeschenk geeft gasten de kans om professioneel te leren hoe ze thuis hun eigen chili kunnen kweken.
Vogelvoerblik - Tuingeschenken
Burgon & Ball emaille vogelvoerblik, crème
£22.49
Dit geëmailleerde blik is een ongelooflijk stijlvolle manier om vogelzaden in te bewaren. We zijn er zeker van dat het een goed ontvangen geschenk zal zijn.
Peony in a pot - Gardening Gifts
Pioen 'Sarah Bernhardt' | Paeonia lactiflora | 2L Pot
£24.99
Breng een glimlach op het gezicht van je vriend (in) met deze prachtige pioenroos in een beige pot. Met gegolfde, lichtroze bloemen is het een trefzekere manier om elke tuin op te fleuren.
Vetbal set - Tuingeschenken
Fat Ball Bird Seed geschenkdoos
£25.00
Deze geschenkdoos geeft je tuinvrienden een stap in de goede richting om voor kleine tuinvogels te zorgen.
Vind je dit artikel leuk? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief om meer van dit soort artikelen rechtstreeks in uw inbox te krijgen.
AANMELDEN
Abonneer u vandaag nog op het tijdschrift House Beautiful en ontvang elk nummer direct bij u thuis.
Deze inhoud is gemaakt en onderhouden door een derde partij en op deze pagina geïmporteerd om gebruikers te helpen hun e-mailadressen op te geven. Mogelijk vindt u meer informatie over deze en soortgelijke inhoud op piano.io.