Vind je de producten die we hebben uitgekozen? Ter informatie, we kunnen geld verdienen via de links op deze pagina.
Antiquing, hoewel een leuke manier om een weekendmiddag door te brengen, kan zijn als proberen een naald in een hooiberg te vinden. Je kunt uren doorbrengen met het zoeken naar die perfecte finishing touch voor je entree en niets opdoen, of een stuk vinden dat je leuk vindt met een prijskaartje dat je haat.
Veilingen bieden daarentegen de mogelijkheid om precies te krijgen waar u naar op zoek bent - en uw eigen prijs een naam te geven om het te bezitten. Maar je voet tussen de deur krijgen kan intimiderend zijn.
Wees niet bang: 40-jarige veilingdierenarts Robert H. Clinton zegt dat de landelijke verkoopscene buiten Philadelphia de perfecte plek is om je voeten nat te maken, en hij heeft alle tips en trucs om het te doen. Zo,
Jaren geleden waren landveilingen een snelle en vuile manier voor een familie of landgoed om de inhoud van een woning te verkopen toen iemand stierf, legt Clinton uit. Ze werden meestal ter plekke gehouden: "Het kan zelfs een kleine familieboerderij zijn, waar je de inboedel en het antiek bezit, maar ook landbouwmachines, gereedschap en apparatuur."
En hoewel landelijke veilingen niet zo gebruikelijk zijn als het highbrow, veilinghuis-type operaties dat u vandaag vindt, u Doen zie ze nog steeds, zegt Clinton. En ze zijn een uitstekende plek om met name vintage en antieke meubels op te knappen.
Clinton beveelt aan AuctionZip.com, waar u specifieke zoekwoorden kunt zoeken, op postcode kunt sorteren en beschrijvingen en foto's van lijsten kunt bekijken. U kunt zelfs meldingen naar uw telefoon laten verzenden wanneer items die u zoekt, beschikbaar worden in een gebied.
doorwaadbare plaats
Zodra u een veiling heeft gekozen, is het tijd om uw reis te plannen. U kunt uw bestemming gemakkelijk vinden met behulp van de Ford Escape's Intelligent 4WD-systeem dat continu de wegomstandigheden bewaakt. Plus de Ontsnappen maakt navigeren eenvoudig met de app FordPass, waarmee u parkeren kunt vinden en brandstofprijzen kunt vergelijken. Bonus: het gasgeld dat u bespaart, kan naar een edelsteen in het veilingblok gaan.
Vroeger waren vroege Amerikaanse meubels en volkskunst volgens Clinton vrij gewoon in de provincies rondom Philadelphia. "Wat je nu steeds meer ziet, zijn opeenstapelingen van dingen die in de afgelopen 40 of 50 jaar zijn vastgesteld," zegt hij. Dus je hebt items zoals met verf versierde meubels, dekbedden en dekbedden uit de Pennsylvania German en Amish in de bossen, midden van de eeuw stukken van New Hope-gebaseerde George Nakashima, en ouder industrieel antiek doordrenkt in de geschiedenis van Philly als een productie stad.
Maskot
"Aardewerk, glas, porselein en accessoires uit dat [midden van de eeuw] tijdperk hebben nu veel meer interesse en er is veel interesse in landgoedjuwelen, "zegt Clinton, wijzend op de trend in de richting van items die waardevol zijn, maar veel efficiënter worden verzonden en afgehandeld. Dat betekent dat er meer is om uit te kiezen als het gaat om meubels en huishoudelijke artikelen.
Afhankelijk van het type verkoop en het veilingbedrijf, "hebben de meeste veilingmeesters een specifiek tijdstip waarop u de items kunt binnenkomen", zegt Clinton - meestal een uur of twee voorafgaand aan de verkoop.
Daarna ga je naar de registratiebalie, waar je een vorm van ID, zoals een rijbewijs, plus je adres en telefoonnummer moet presenteren. De veilingmeester geeft u een kopersnummer, dat zij zullen gebruiken om uw aankoop te volgen en aan het einde van de dag een factuur van uw artikelen op te stellen.
Westend61
De lengte van de verkoop varieert, afhankelijk van hoe de veiling is opgezet (je zou twee tot drie verkopen tegelijk kunnen hebben, Clinton opmerkingen), maar de dag begint meestal om 9 of 10 uur met kleine goederen, en gaat dan naar meubels en big-ticket items tegen het einde van de dag.
Bij de meeste veilingen kunt u contant betalen of met een persoonlijke / zakelijke cheque (met de juiste ID), zegt Clinton. "Soms - als het meer lokaal of regionaal is - nemen ze misschien geen controle van buitenaf. Maar er zijn er veel ingesteld om creditcards te nemen, "voegt hij eraan toe. U moet alleen van tevoren controleren en in het algemeen in de veilinglijst ontdekken wat de verkoopvoorwaarden zijn.
1. De kosten stijgen als u het moet verzenden. Over het algemeen gaat het ten koste van de koper om iets te laten verzenden, dus je wilt een ruime auto met stoelen meenemen die je op een aantal verschillende manieren kunt configureren, zoals de Ford Escape die ook een handige voetgestuurde achterklep biedt voor het laden van meubels. "Anders dan afspraken maken of tijd doorbrengen door het bedrijf om het op te halen, als je dat niet kunt neem het de dag van de verkoop, de verantwoordelijkheid en de kosten ervan zijn voor de koper, "Clinton zegt.
2. Let op kosten! Er wordt waarschijnlijk een extra bedrag in rekening gebracht voor alles wat u op een veiling koopt, een koperspremie genoemd. "Het is een vergoeding die de koper aan het veilingbedrijf betaalt bovenop de aankoopprijs", legt Clinton uit.
"Het zou kunnen zeggen dat er een premie van 10 procent op de veiling staat. Maar je ziet verschillende hoeveelheden. 10 procent is typisch, maar het is niet universeel, "voegt hij eraan toe, en de vergoeding kan oplopen tot 20 procent, afhankelijk van het materiaal dat wordt verkocht. Als een veilingmeester creditcards accepteert, ziet u mogelijk een iets hogere koperspremie ingebakken vanwege de toeslagen.
3. Er is echt geen ingesteld start- of eindbod, volgens Clinton: "Het kan bijna overal beginnen en overal eindigen, hoewel er bepaalde soorten verkopen zijn waar het veilingbedrijf kan in hun algemene voorwaarden zeggen dat een item een bepaald bedrag moet meenemen voordat het kan worden verkocht."