Vind je de producten die we hebben uitgekozen? Ter informatie, we kunnen geld verdienen via de links op deze pagina.
Afgelopen zaterdagmiddag verzamelden 900 gasten zich op een uitgestrekt grasveld in Napa's Meadowood Resort terwijl Katy Perry optrad als "Last Friday Night", "Roar" en "Vuurwerk." Nadat de menigte voldoende was opgewonden, haalde de 39e jaarlijkse veiling Napa Valley bijna $ 12 miljoen op ter ondersteuning van de gezondheid en het onderwijs van kinderen in Napa Vallei. Het legde ook de lat voor hoeveel iemand zou betalen om niet één, maar twee historische Franse huizen van internationale royalty's te bezoeken.
Gehost door de Napa Valley Vintners (NVV) -vereniging - die haar 75 viertth verjaardag - het evenement bood 30 live veilingkavels, inclusief rondleidingen door een aantal prachtige huizen.
Hoffelijkheidsveiling Napa
Voor Lot 26 boden Ann Colgin en Joe Wender van Colgin Cellars een uit meerdere delen bestaande Parijse ervaring voor twee gasten, die voor een bescheiden $ 330.000 gingen (bescheiden in vergelijking met het bod van $ 530.000 voor een reis door Italië, dat is). Het reisschema omvat lunch in het familiehuis van Louis Vuitton in Asnières, evenals een bezoek aan de nabijgelegen werkplaats. Het huis, ontworpen door Vuitton's zoon Georges en gebouwd - en ingericht - in de Art Nouveau-stijl, was het huis van de familie van 1880 tot de jaren 1970. Het heeft nog steeds veel van de originele meubels en kunstwerken, originele gebrandschilderde ramen uit de 20e eeuw Paul-Louis Janin en zorgvuldig vervaardigd stucwerk langs de muren en plafonds - en staat alleen open voor zeer speciale gasten.
Veiling Napa
Op een afzonderlijke dag vliegt een privéhelikopter de gasten naar Les Rhumbs, de 19th-eeuwse familie thuis van Christian Dior in Granville, Normandië (weergegeven in de bovenste foto). Het herenhuis Belle Epoque, met zijn tuin in Engelse stijl, is nu een museum gewijd aan de ontwerper. De ouders van Dior kochten het pand in 1905 en gebruikten het voornamelijk voor vakanties en weekends. Zijn moeder, Madeleine, ontwierp de tuinen die vandaag de geuren van Dior's parfums vieren. Het huis werd verkocht in 1932 na de dood van zijn moeder en na de financiële ineenstorting van de vroege jaren 1930, en is nu eigendom van de stad Granville.
Veiling Napa
Terug in Parijs bezoeken de hoge bieders het privéarchief van Dior op Avenue Montaigne, La Fondation Louis Vuitton - het door Frank Gehry ontworpen museum - en geniet van een privédiner in de exclusieve LVMH Appartement. Andere voordelen zijn onder meer drie overnachtingen in het nieuwe Cheval Blanc Palace Hotel - geopend in het voorjaar van 2020, een diner bij Colgin en Wender's favoriet restaurant met wijnen uit hun persoonlijke bibliotheek, een diner voor 8 bij hun privéhuis in Napa, een op maat gemaakt Berluti-ontworpen wijnvak en zes flessen felbegeerde Colgin wijn.
Sinds 1981 heeft Auction Napa Valley meer dan $ 185 miljoen opgehaald ter ondersteuning van de lokale gemeenschap en organisaties zoals OLE Health, Aldea Children & Family Services en Rianda House Senior Activity Centrum.
Volg House Beautiful op Instagram.