Delen van het landgoed van Zsa Zsa Gabor, sterretje, socialite en over de top blonde bom, worden geveild. De negende echtgenoot van de actrice, Prins Frederic von Anhalt (meer over dathier), verkoopt sommige van haar dingen uit hun huis in Beverly Hills.
Volgens de New York Post, meer dan 1.000 items die ooit tot de tabloid-regular behoorden, worden op 14 april tot en met veiling geveild Erfgoedveilingen. Hier zijn enkele van mijn belachelijke favorieten:
Een creme piente dagbed in Lodewijk XV-stijl met baldakijn uit het 'Good Company'-interview uit 1967, huidig bod $ 700. Blijkbaar beweerde Gabor (onnauwkeurig) dat dit bed een replica was van een van keizerin Josephine. Het is schokkend groen, chic onpraktisch en perfect voor het type persoon dat zegt dat ze zich 'terugtrekken in hun slaapkamer' in plaats van 'oké, ik ga slapen, goede nacht!'
Vijfdelige Louis Vuitton koffer voor koffers, huidig bod $ 5.000. Perfect om al je diamanten en boa's dramatisch in te gooien voordat je je 4e, 5e of 6e man vertelt dat je nooit meer terugkomt.
178-delig Wedgwood Florentijns porseleinen servies, huidig bod $ 245. Bestaande uit 40 dinerborden, 34 kopjes, 34 schotels en meer, is deze porseleinen service bijna alles wat je nodig hebt voor het soort decadente diner dat Quincy Jones zou doen Overshare ongeveer 30 jaar later.
En last but not least, dit ultra chique portret van Zsa Zsa zelf. Plaats het in een vergulde lijst bovenop je mantel of sluip het in je galerijwand voor iets waardoor je gasten zullen zeggen: "is dat een portret van Zsa Zsa Gabor?"