Elizabeth Taylor leefde nogal de weelderige levensstijl. En nu gaan veel van haar persoonlijke bezittingen veiling. De drievoudige Academy Award-winnende actrice stond bekend om haar extravagante avondjurken en haute couture ensembles, en op de veiling zullen veel van haar designermode, filmkostuums, sieraden, en pruiken. Maar naast een gevoel voor moordende mode had ze ook een scherp oog voor design. Als zodanig zal de veiling ook beeldende kunst en huishoudelijke artikelen uit haar vele woningen over de hele wereld omvatten, waaronder een vergulde bronzen lamp die een geschatte waarde heeft van $ 15.000 - $ 20.000.
De veiling 'Property from the Lifestyle of Elizabeth Taylor' vindt plaats van vrijdag 6 tot en met zondag 8 december in Beverly Hills en live online. Maar eerst zal de tentoonstelling op een unieke manier te zien zijn. Luxe cruiseschip Cunard en het beroemde veilinghuis Julien's Auctions werken samen met House of Taylor, the entiteit die de nalatenschap van de actrice bewaart, om de veilingtentoonstelling te tonen aan boord van het vlaggenschip voering Queen Mary 2. Taylor's persoonlijke bezittingen zullen te zien zijn op de 18 oktober Transatlantic Crossing die vertrekt vanuit Southampton, Engeland.
“Het is een eer om onze gasten een exclusief voorproefje te geven van de prachtige collectie van Elizabeth Taylor aan boord van Queen Mary 2 en geef onze passagiers een ervaring die alleen beschikbaar is op Cunard, "zei Josh Leibowitz, SVP Cunard North Amerika, in een persbericht. "Elizabeth Taylor was een fan van Cunard en zeilde regelmatig op onze schepen."
Aan boord van de Queen Mary 2 zal de veiling 'Property from the Lifestyle of Elizabeth Taylor' dagelijks draaien om het volledige assortiment van Taylor's persoonlijke collectie te tonen. Gasten hebben ook een exclusieve mogelijkheid om van tevoren op items te bieden voordat de algemene veiling in december plaatsvindt. Als je een fan bent van Taylor's (of als je op zoek bent naar een aantal mooie kunst met een ongelooflijke geschiedenis), markeer je agenda nu zodat je de veiling niet mist.