Net als de producten die we hebben uitgekozen? Ter informatie, we kunnen geld verdienen via de links op deze pagina.
Je kunt prachtige edelstenen meenemen die ooit zijn gebruikt door Ernest Hemingway, Coco Chanel en Audrey Hepburn.
Talloze sterren, royals en briljante geesten hebben het The Ritz Paris thuis genoemd, en hoewel de meesten van ons het zich niet kunnen veroorloven in zulke chique opgravingen te leven, kunt u binnenkort kopen onderdeel van het decor van het iconische hotel.
Het hotel heeft een veilinghuis ingeroepen Artcurial om 10.000 meubels en "objets d’art" te verkopen die niet meer in het decor passen na de recente renovatie van $ 400 miljoen, onder toezicht van interieurontwerper Thierry Despont.
Hoffelijkheid van Artcurial
De stukken zullen worden tentoongesteld van 12-16 april in Parijs vóór de verkoop van 17-21 april.
Hoogtepunten van de veiling zijn een verguld bed waarop Audrey Hepburn lounde Liefde in de middag, salonbanken van de retraites van de Franse schrijver Marcel Proust in het hotel, en barkrukken van het bewind van Ernest Hemingway in de hotelbar die nu naar hem is vernoemd.
Artcurial
Volgens Hotels van de sterren, Hemingway nam de eer voor het "bevrijden" van de bar en de eerder genoemde ontlasting van de nazi's tijdens WO II, en toen (misschien geloofwaardiger) rende een tab van 51 martini's met zijn bemanning van verzet strijders. Hemingway bracht vele andere nachten door in die bar met zijn vrienden, waaronder F. Scott en Zelda Fitzgerald.
Met dank aan The Ritz Paris
Andere beroemde gasten zijn Coco Chanel, die van 1937 tot haar dood in een suite op de tweede verdieping woonde 1971, en Diana, prinses van Wales, die haar laatste levende uren in het hotel doorbracht vóór haar tragische dood in 1997.
De veiling omvat ook kroonluchters, vintage beddengoed, badjassen, tapijten, beelden, kunst en vele andere iconen van Franse luxe en oudheid van het Ritz.
Hoffelijkheid van Artcurial
Maak je geen zorgen dat het hotel zijn historische charme verliest met de verkoop van dit antiek. Ongeveer 80 procent van de vorige klassieke meubels en antieke schilderijen werden bewaard en gerestaureerd, volgens een persbericht van het veilinghuis.
Van:ELLE Decor US